"Szalona miłość jest jak ból zęba: nie daje chwili spokoju" (francuskie)
Gości on-line: 20

  9 lutego 2016 - wschód: 8:05, zachód: 17:50
  Imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl

GRUPA:
Wszystkie: -- Kupię -- Sprzedam -- Zamienię -- Praca --

KATEGORIA:
Wszystkie: -- Motoryzacja [0] -- Nieruchomości [8] -- Nauka [3] -- Dla domu [3] -- Dam pracę [3] -- Szukam pracy [0] -- Zwierzęta [0] -- Różne [2] -- Zdrowie [2] --

[1] [2] [3]
: Dam pracę :
Firma conTeyor Poland Sp. z o.o., lider na rynku europejskim w branży opakowań wielokrotnego użytku, stosowanych głównie w przemyśle motoryzacyjnym i AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:
• Codzienny kontakt z klientami hiszpańskojęzycznymi
• Przygotowywanie ofert dla klientów
• Koordynowanie procesu realizacji zamówień

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta lub na podobnym stanowisku
• Znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office
• Umiejętność prowadzenia rozmów z trudnymi klientami
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Sumienność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność
• Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim i w języku angielskim oraz w języku hiszpańskim na adres e-mail: rekrutacja@conteyor.com

W tytule maila proszę wpisać: Specjalista ds. Obsługi klienta

Więcej o nas na: http://www.conteyor.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kontakt: rekrutacja@conteyor.com
: Nieruchomości :
DO WYNAJĘCIA LOKALE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
Posiadam dwa małe lokale do wynajęcia ok.10m2 i ok15m2.
Oświęcim,Osiedle Chemików,Plac Pokoju
tel 608 481 652
Kontakt: 608 481 652 , chriswal@tlen.pl
Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z kuchnią przedpokojem, łazienką; na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym; o powierzchni 36 m2. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, ściany odnowione, częściowo umeblowane wyposażone w pralkę i lodówkę. Mieszkanie położone jest w Oświęcimiu przy ulicy Bema, w centrum osiedla w pobliżu sklepu ”Misztela”.
Odstępne 600 zł, plus czynsz w tym woda i CO ok. 300 zł.
Dodatkowo płatne media: gaz i energia.
Informacje szczegółowe pod nr telefonu: 513 161 756
Kontakt: 513 161 756
Sprzedam garaż przy ul.Szpitalnej (od strony szpitala)

Do sprzedaży garaż o powierzchni użytkowej ok. 19 m2 położony w Oświęcimiu na osiedlu Chemików przy ul .Szpitalnej.
Garaż znajduje się w zabudowie szeregowej kilkunastu garaży. Obiekt jest murowany z pustaków, otynkowany, pomalowany w środku i kryty papą.
Do garażu podłączona jest instalacja elektryczna.
Kontakt: 696197807
Szukasz pracy dodatkowej, chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame.

Dołacz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej.

Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.

Dodatkowy program WITAMY z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta.

Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu.
Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.
Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame.
Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

Kontakt: GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894
: Dla domu :
Montaż mebli zakupionych w "paczkach" - ABRA; IKEA; AGATA MEBLE; BLAC RED WHITE i każde inne. Ponadto montaż paneli podłogowych i ściennych, drobne prace remontowe i wykończeniowe. zapraszamy - przystępnie cenowo i w miarę krótki czas realizacji a także dowóz materiałów.
Kontakt: 603 295 427
Zatrudnimy samodzielną księgową z doświadczeniem.
Praca w programie PC Biznes Pro.
Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Godziny oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja-amax@wp.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem:
33 484 10 26
Kontakt: rekrutacja-amax@wp.pl
: Różne :
Wykonujemy pieczątki dla firm i osób prywatnych w Kaliszu i okolicach Kalisza. W naszej ofercie mieszkańcy Kalisza i okolic znajdą pieczątki firmowe, imienne, kieszonkowe, księgowe w automatach samotuszujących znanych producentów polskich i zagranicznych, takich jak Colop, Trodat, Shiny i Wagraf.

Jeżeli mieszkają Państwo w Kaliszu lub jego okolicach i potrzebujecie Państwo pieczątki zapraszamy do zamówienia jej poprzez naszą stronę www.pieczatki-firmowe.pl lub możecie złożyć Państwo zamówienie e-mailem, wysyłając treść pieczątki na adres: sklep@pieczatki-firmowe.pl

Produkcją pieczątek zajmujemy się od 1997 roku. Nasze pieczątki cechuje wysoka jakość odbicia oraz niezawodne działanie przez długie lata. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2 letniej gwarancji.

Pieczątki wykonujemy w 1 dzień roboczy i dostarczamy bezpłatnie do Kalisza za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Warunkiem bezpłatnej dostawy jest dokonanie przedpłaty przed wysyłką paczki z pieczątkami. Osoby prywatne i właściciele firm z Kalisza mogą również wybrać sposób dostawy pieczątek za pobraniem. W tym jednak przypadku pobieramy dodatkową opłatę za przesyłkę w wysokości 20 zł brutto.

Potrzebujecie Państwo pilnie pieczątki i nie macie czasu na szukanie punktu z pieczątkami w Kaliszu - zamówcie ją przez naszą stronę www i już następnego dnia cieszcie się swoją nową pieczątką.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne z Kalisza do współpracy i zamawiania pieczątek na naszej stronie www.pieczatki-firmowe.pl
Kontakt: 717855523
Sprzedam działkę rekreacyjną na Zaborzu, ROD Witaminka. Altana drewniana w b.d. stanie, bez pradu, woda. Dogodne usytuowanie.
tel. 33 847 22 14 do godz. 15.
Kontakt: 33 847 22 14 do godz. 15
[1] [2] [3]

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w bazie ogłoszeń www.kasztelania.pl, wypełnij formularz. Zamieszczenie drobnego ogłoszenia w portalu Kasztelania.pl jest bezpłatne.

Zespół redakcyjny portalu Kasztelania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, a także zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

Kategoria:Czas ważności:
Kupię
Sprzedam
Zamienię
Praca
Inne
7 dni
14 dni
21 dni

- wybierz dział

zdjęcie (opcjonalne):

- plik (max. 200 kB, JPG)
(jeśli dołączone zdjęcie będzie zbyt duże, ogłoszenie ukaże się bez zdjęcia)

- treść ogłoszenia