"Kłamcy nie wierzy się nawet wtedy, gdy mówi prawdę" (łacińskie)
Gości on-line: 15

  30 maja 2015 - wschód: 4:41, zachód: 20:41
  Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

GRUPA:
Wszystkie: -- Kupię -- Sprzedam -- Zamienię -- Praca --

KATEGORIA:
Wszystkie: -- Motoryzacja [9] -- Nieruchomości [3] -- Nauka [0] -- Dla domu [2] -- Dam pracę [4] -- Szukam pracy [2] -- Zwierzęta [0] -- Różne [2] -- Zdrowie [1] --

[1] [2] [3]
: Szukam pracy :
Przyjmę zlecenie na kompleksowe wykonanie podłóg panelowych lub z deski barlineckiej. ze swej strony oferuję: dokonanie pomiaru oraz dowóz wszelkich materiałów niezbędnych do wykonania pracy. Proszę jedynie o wskazanie pomieszczeń a ja zajmę się wszystkim aż do produktu finalnego. Przystępnie cenowo i w miarę szybko. Duże powierzchnie ( np. w nowo wybudowanych domach), pojedyńcze także. Ponadto prace wykończeniowe i remontowe - kuchnie, łazienki, kamienie elewacyjne wewnątrz i na zewnątrz.
Kontakt: 603 225 427
: Różne :
Profesjonalny montaż mebli zakupionych w paczkach: BLAC RED WHITE; ABRA; IKEA; BODZIO; FORTE. Istnieje możliwość odbioru mebli ze sklepu i dowóz pod wskazany adres (gratis). Ponadto polecamy prace remontowo - wykończeniowe, podłogi panelowe; deska barlinecka; układanie płytek kamieniopodobnych; łazienki, tapetowanie, malowanie i inne. Zaangażowanie i solidność oraz przystępnie cenowo. Zapraszamy
Kontakt: 603 295 427
: Dam pracę :
Sortowanie odzieży

Miejsce pracy: Brzeszcze
Najważniejsze zadania:
• Poszukuje 2 osoby do pracy przy sortowaniu odzieży używanej
Od kandydatów oczekujemy:
• Obsługa magazynu (przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, utrzymanie porządku)
• Dostarczanie towaru do klientów firmy
• Solidności i rzetelności
• Mile widziane jest doświadczenie
• Prawa jazdy kategorii B,
• Uprawnień do obsługi wózka widłowego
• Znajomości obsługi komputera
Ze swojej strony oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w firmie

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy kierować arkadiuszplata@o2.pl tel. 509103865
Kontakt: arkadiuszplata@o2.pl tel. 509103865
: Motoryzacja :
Sprzedam garaż murowany przy ul.Żeromskiego. Garaż posiada kanał, prąd.
Kontakt: 664628467
: Nieruchomości :
: Różne :
Bezpieczna pożyczka
Zapraszamy do skorzystania z dopasowanej do Państwa potrzeb pożyczki.
W ofercie znajdziecie Państwo pożyczki gotówkowe, płatne w stałych, miesięcznych ratach.
Oferujemy wygodną spłatę rat przelewem na konto bankowe.
Akceptowalne źródła dochodu:
- umowa o pracę - maksymalna kwota 25.000 zł.
- emerytura, renta - maksymalna kwota 25.000 zł.
- umowa zlecenie - maksymalna kwota 4.000 zł.
- umowa o dzieło – maksymalna kwota 4.000 zł.
- na działalność do 20.000 zł
Skontaktuj się z Doradcą Finansowym.
Kontakt: 884 336 316
Zatrudnię samodzielne brygady do dociepleń budynków oraz do tynków maszynowych.

Zapewniam rusztowanie, agregat, sprzęt i nocleg.

Praca na terenie Warszawy.

Tylko brygady z doświadczeniem!

Tel. 506 45 45 45
e-mail: jl.zlecenia@o2.pl
Kontakt: 506454545
Sprzedam BMW Serii 5 E 60 przebieg 247.000 Samochód Zadbany , Dynamiczny , super się prezentuje samochód godny uwagi.
Kolor czarna perełka. 100 % oryginalny przebieg. jest to bogata wersja.

Wyposażenie : Pojemność : 2.5 TDI
Rok produkcji : 2004
Moc Silnika : 240 KM
Przebieg : 247.000 km
Model : Seria 5 525 D Paliwo : Diesel

10 x AIRBAG
ABS
ESP
Skrzynia Biegów Manualna (6)
Tempomat
elektryczne szyby
elektryczne i podgrzewane lusterka
domykanie szyb z pilota
szyby przyciemniane przód i tył
podgrzewane fotele
Klimatyzacja
Xenony skrętne
szyberdach elektryczny
halogeny
duża navigacja
Radio fabryczne
DVD
zmieniarka płyt cd
klimatyzowany schowek
skórzana kierownica wielofunkcyjna
lusterko wsteczne chromatyczne
fabryczny auto-alarm
centralny zamek
bagażnik otwierany z pilota
szyby domykane z pilota
elektrycznie regulowane fotele przednie
pakiet oświetlenia

Jeżeli Mają Państwo Jakieś Pytania Zapraszam Do Kontaktu Telefonicznego
Kontakt: 513 708 962

10 x AIRBAG
ABS
ESP
Tempomat
halogeny
DVD

[1] [2] [3]

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w bazie ogłoszeń www.kasztelania.pl, wypełnij formularz. Zamieszczenie drobnego ogłoszenia w portalu Kasztelania.pl jest bezpłatne.

Zespół redakcyjny portalu Kasztelania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, a także zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

Kategoria:Czas ważności:
Kupię
Sprzedam
Zamienię
Praca
Inne
7 dni
14 dni
21 dni

- wybierz dział

zdjęcie (opcjonalne):

- plik (max. 200 kB, JPG)
(jeśli dołączone zdjęcie będzie zbyt duże, ogłoszenie ukaże się bez zdjęcia)

- treść ogłoszenia