"Niebo nigdy nie zamyka drogi człowiekowi" (chińskie)
Gości on-line: 9

  1 listopada 2014 - wschód: 7:32, zachód: 17:20
  Imieniny obchodzą: Dziś jest Wszystkich Świętych

GRUPA:
Wszystkie: -- Kupię -- Sprzedam -- Zamienię -- Praca --

KATEGORIA:
Wszystkie: -- Motoryzacja [5] -- Nieruchomości [5] -- Nauka [3] -- Dla domu [3] -- Dam pracę [2] -- Szukam pracy [0] -- Zwierzęta [0] -- Różne [4] -- Zdrowie [0] --

[1] [2] [3]
: Motoryzacja :
SKUP AUT - GOTÓWKA W 2 GODZINY - NAJLEPSZE CENY.
Skupujemy auta z miejscowości takich jak Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane Skawina Andrychów Trzebinia Wieliczka Wadowice Kęty Myślenice Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Miechów Brzeszcze Dąbrowa Tarnowska Krynica-Zdrój Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka Niepołomice Chełmek Wolbrom Stary Sącz Mszana Dolna Tuchów Sułkowice Szczawnica Dobczyce Proszowice Grybów Maków Podhalański Piwniczna-Zdrój Jordanów Muszyna Biecz Słomniki Kalwaria Zebrzydowska Żabno Szczucin Zator Skała Wojnicz Alwernia Bobowa Ryglice Radłów Nowy Wiśnicz Ciężkowice Czchów Świątniki Górne Nowe Brzesko Zakliczyn i reszta małopolski.

www.skupautsamochodow.malopolska.pl
tel .508 754 508

Realizacja możliwa nawet w 2 godziny od momentu rozmowy telefonicznej.

Wyceny samochodu dokonują nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy, posiadający duże doświadczenie w branży.
Za samochody płacimy bezpośrednio po zawarciu umowy, gotówką lub przelewem bankowym.

Skupujemy:
- osobowe
- dostawcze (w każdym stanie technicznym i wizualnym całe i uszkodzone)
- ciężarowe
- specjalistyczne
- dojazd do klienta
- najlepsze ceny w Małopolsce

Kontakt: 508754508
: Dam pracę :
Specjalista ds. komunikacji

Obowiązki:
- realizacja projektów z zakresu PR,
- tłumaczenie oraz redagowanie pism w języku angielskim/tłumaczenie tekstów angielskich na j. polski,
- bieżąca współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie realizowanych zadań,
- przygotowywanie podsumowań, prezentacji oraz materiałów informacyjnych związanych
z realizacją bieżących projektów,
- aktywne wsparcie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, zgodnie z standardami firmy,
- dbanie o wizerunek firmy wewnątrz organizacji.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY,
- wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci filologii angielskiej,
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku gdzie czynnie wykorzystywano język angielski,
- mile widziane doświadczenie w pracy z zakresu PR,
- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
- Cechy osobowości: komunikatywność, otwartość, kreatywność, samodzielność.

Oferujemy:
- prace w pełnym wymiarze czasu,
- miłą atmosferę w pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
Kontakt: katarzyna.gizicka@ge.com
: Nieruchomości :
Wynajme mieszkanie trzy pokojowe na osiedlu stare stawy . Koszt najmu 900 plus media . Szczegoly oferty pod numerem telefonu 605336987 po godzinie 15
Kontakt: 605336987
: Różne :
Sprzedam pralkę mało używaną otwierana od góry CANDY poj.5 kg 1200 wir
okazja Oświęcim
Kontakt: tel.883436719
Miejsce pod garaż blaszany na osiedlu Stare Stawy lub osiedlu Zasole.
Kontakt: 794577121
Sprzedam działkę 36ar (w połowie utwardzoną) w miejscowości Bobrek,przy drodze krajowej Oświęcim-Libiąż
: Różne :
Sprzedam nową dmuchawę - odkurzacz do liści.
Kolor czarno-zielony, lekka i poręczna. Moc 2000 W.
Cena 70 zł.
Kontakt: tel. 604-053-162
: Nauka :
Angielski korepetycje
Oświęcim i okolice
dzieci, młodzież, dorośłi
25 zł/1h
Kontakt: pulpecja18@buziaczek.pl, tel. 667 295 930
: Dla domu :
Sprzedam stemple budowlane nowe - 6zł sztuka. Więcej pod numerem telefonu 787 115 774 okolice Kęt.
Kontakt: 787 115 774
[1] [2] [3]

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w bazie ogłoszeń www.kasztelania.pl, wypełnij formularz. Zamieszczenie drobnego ogłoszenia w portalu Kasztelania.pl jest bezpłatne.

Zespół redakcyjny portalu Kasztelania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, a także zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

Kategoria:Czas ważności:
Kupię
Sprzedam
Zamienię
Praca
Inne
7 dni
14 dni
21 dni

- wybierz dział

zdjęcie (opcjonalne):

- plik (max. 200 kB, JPG)
(jeśli dołączone zdjęcie będzie zbyt duże, ogłoszenie ukaże się bez zdjęcia)

- treść ogłoszenia