"Jakim głosem mówisz, takim otrzymasz odpowiedź" (armeńskie)
Gości on-line: 23

  25 października 2014 - wschód: 7:20, zachód: 17:33
  Imieniny obchodzą: Inga, Daria, Sambor

GRUPA:
Wszystkie: -- Kupię -- Sprzedam -- Zamienię -- Praca --

KATEGORIA:
Wszystkie: -- Motoryzacja [6] -- Nieruchomości [7] -- Nauka [4] -- Dla domu [2] -- Dam pracę [3] -- Szukam pracy [0] -- Zwierzęta [1] -- Różne [2] -- Zdrowie [0] --

[1] [2] [3]
: Nieruchomości :
Sprzedam mieszkanie na ul.Szpitalnej 4 pokoje w dwóch pokojach stała zabudowa, przedpokój długi również zabudowany, kuchnia duża z dwoma oknami-zabudowana, łazienka prysznic wanna, meble łazienkowe niezależne ogrzewanie podłogowe, wymieniona instalacja elektryczna, instalacja CO oraz wodno kanalizacyjna. Niski czynsz- ok 500 zł razem z funduszem remontowym oraz wywozem nieczystości.
Kontakt: 501 269 628
: Dla domu :
WYLEWKI BACA
Oferujemy Państwu wykonanie wylewek agregatem do betonu mixokret. Używamy mechanicznych zacieraczek, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy. Pomiaru dokonujemy niwelatorem laserowym.

Wszelkie informacje pod numerem TEL.- 888 500 538.

Świadczymy usługi budowlane na terenie województw : Śląska i Małopolski.

Głównym celem naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Koncentrujemy się na zapewnianiu pełnej obsługi naszych klientów wg zasady zadowolony klient - to klient, który poleci nas innym.

Oferujemy bezpłatną możliwość wcześniejszego obejrzenia budowy w celu doradztwa oraz wyjaśnienia klientowi wszelkich ewentualnych problemów.

W ramach naszej pracy wykonujemy:

- Ułożenie hydroizolacji (folia)

- Ułożenie termoizolacji (styropian)

- Ułożenie dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna)

- Zbrojenie siatką metalową lub włóknami polipropylenowymi (zbrojenie rozproszone) w zależności wymagań klienta.

- Szalunki

- Laserowe poziomowanie

- Wylanie betonu metodą półsuchą ( z domieszką plastyfikatora)

- Zatarcie mechaniczne

Zapraszamy na naszą stronę internetową!!!
www.wylewki-baca.pl

Miejscowości w których m.in.prowadzimy działalność: Oświęcim, Brzeszcze, Jawiszowice, Kęty, Andrychów, Wadowice, Chełmek, Libiąż, Zator, Czechowice - Dziedzice, Dankowice, Wilamowice, Bieruń, Tychy , Sosnowiec, Pszczyna, Chrzanów, Jaworzno, Gilowice, Strumień, Osiek, Bielsko-Biała, Lędziny, Imielin, Kobiór, Mysłowice, Miedźna, Alwernia, Trzebinia, Sułkowice, Bojszowy, Bobrek, Gromiec, Świerczyniec.
Kontakt: tel.888500538
: Motoryzacja :
Skup Aut Za Gotówkę, teren całego Śląska i Małopolski
Interesują Nas roczniki 1999-2014
Skupujemy Samochody w dobrym stanie, całe, bezpośrednio od właściciela
Skupujemy również auta uszkodzone, po stłuczce, rozbite
Osobowe i Dostawcze
Masz samochód? Chcesz go szybko sprzedać? Dobrze trafiłeś!
Zadzwoń : 5oo . 349 . 5oo
Lub
Napisz skupaut@vp.pl
www.skupautzagotowke.net
DZIAŁAMY NA TERENIE Śląska i Małopolski, oraz województw ościennych
Kontakt: skupaut@vp.pl 500349500 skupautzagotowke.net
: Nauka :
Kursy Maturalne-NOWA MATURA - Oświęcim

Rozpoczęliśmy już zapisy na nowy rok szkolny 2014/2015 na Kursy w kontekście Nowej Matury.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które można uzyskać bezpośrednio w sekretariacie szkoły
Kontakt: oswiecim@sckz.pl tel. 338464568
: Nauka :
Technik przeróbki kopalin stałych - Kurs w Oświęcimiu

Osoby zainteresowane nauką w ramach dostępnych kierunków informujemy, że rekrutacja na nowy rok szkolny 2014/2015 dobiega końca !!!

Centrum Kształcenia Zawodowego PRYMUS w Oświęcimiu kształci w zawodach:
Technik górnictwa podziemnego (M.39)
Technik przeróbki kopalin stałych (M.35 i M.36)
Górnik eksploatacji podziemnej (M.11)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które można uzyskać bezpośrednio
w sekretariacie szkoły:

Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury 1/1
: Dam pracę :
General Electric znaczy o wiele więcej niż sądzisz. Dziś, po ponad 100 latach od chwili naszego powstania, działamy w ponad 100 krajach naszego globu i zatrudniamy ponad 300 000 osób. Jesteśmy wszechstronni, wytwarzamy produkty tak różnorodne jak silniki lotnicze, turbiny elektryczne, tworzywa sztuczne, sprzęt medyczny, usługi finansowe czy programy telewizyjne. Nasz przychód w 2003 roku wyniósł ponad 130 mld USD, a wartość korporacji wyceniana przez giełdę nowojorską wynosi ponad 250 mld USD. W rankingu The Financial Times od 1999 roku nieprzerwanie uznawani jesteśmy za "Najbardziej poważaną firmę świata".

Aktualnie do naszego Oddziału w Bielsku – Białej poszukujemy osoby na stanowisko:
Kreślarz programu AutoCad

Zakres obowiązków:
- Pomiar maszyn i urządzeń
- Pomoc w przygotowaniu layoutów linii produkcyjnych
- Rysowanie maszyn i urządzeń w programie AutoCad

Wymagania:
- znajomość zasad rysunku technicznego
- dobra znajomość AutoCad 2D
- dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność
- umiejętnośc pracy w zespole

Oferujemy:
- Miłą atmosferę pracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
natalia.chybowska@ge.com

W tytule maila proszę wpisać: Kreślarz programu AutoCad

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez GE Energy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883)."
Kontakt: natalia.chybowska@ge.com
: Różne :
ŚLUBY -SKRZYPCE !!!! PROFESJONALNA OPRAWA CEREMONII ŚLUBNEJ , zadzwoń spytaj o termin!
okolice Oświęcim,BIERUŃ,
BielskoBiała,Kęty,Wadowice,Tychy,Andrychów,Jaworzno,Chrzanów,Bieruń,
Libiąż,i okoliczne miejscowości do 100 km :)
Kontakt: 607461522
: Różne :
Mobilna myjnia parowa-samochody,elewacje,kostka brukowa,inne

Oferujemy usługi w zakresie mycia samochodu u klienta za pomocą pary.Jest to nowatorskie rozwiązanie polegające na czyszczeniu samochodu wewnątrz jak i na zewnątrz za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem.Metoda ta nie zostawia smug, samochód jest suchy bez zacieków.oferujemy usługi dla flot samochodowych na miejscu u klienta lub u nas.

Oferujemy również pranie tapicerki samochodowej,czyszczenie elewacji budynków prywatnych oraz publicznych,odświeżanie kostki brukowej,usuwanie graffiti,odświeżanie warsztatów samochodowych,odświeżanie altan, grillów, mieszkań oraz wiele innych...

Więcej informacji pod numerem tel. 660 401 607
Kontakt: 660401607

[1] [2] [3]

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w bazie ogłoszeń www.kasztelania.pl, wypełnij formularz. Zamieszczenie drobnego ogłoszenia w portalu Kasztelania.pl jest bezpłatne.

Zespół redakcyjny portalu Kasztelania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, a także zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

Kategoria:Czas ważności:
Kupię
Sprzedam
Zamienię
Praca
Inne
7 dni
14 dni
21 dni

- wybierz dział

zdjęcie (opcjonalne):

- plik (max. 200 kB, JPG)
(jeśli dołączone zdjęcie będzie zbyt duże, ogłoszenie ukaże się bez zdjęcia)

- treść ogłoszenia