"Drzewo, co często skrzypi, niełatwo się łamie" (niemieckie)
Gości on-line: 20

  20 października 2014 - wschód: 7:12, zachód: 17:42
  Imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan

GRUPA:
Wszystkie: -- Kupię -- Sprzedam -- Zamienię -- Praca --

KATEGORIA:
Wszystkie: -- Motoryzacja [9] -- Nieruchomości [8] -- Nauka [3] -- Dla domu [3] -- Dam pracę [17] -- Szukam pracy [0] -- Zwierzęta [1] -- Różne [4] -- Zdrowie [0] --

[1] [2] [3] [4] [5]
: Różne :
ŚLUBY -SKRZYPCE !!!! PROFESJONALNA OPRAWA CEREMONII ŚLUBNEJ , zadzwoń spytaj o termin!
okolice Oświęcim,BIERUŃ,
BielskoBiała,Kęty,Wadowice,Tychy,Andrychów,Jaworzno,Chrzanów,Bieruń,
Libiąż,i okoliczne miejscowości do 100 km :)
Kontakt: 607461522
: Motoryzacja :
KOŁA ZIMOWE 14 OKAZJA http://olx.pl/oferta/komplet-kol-zimowych-14-okazja-CID5-ID7sFS3.html?action=show&id=110268491&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium
Kontakt: BRZESZCZE
: Nieruchomości :
Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Oświęcimia 36 m, 2 pokoje, panele, plastikowe okna, jasne i przytulne. W kuchni, łazience, sypialni meble w zabudowie. Cena 550 zł (cena podana w ogłoszeniu nie obejmuje czynszu i opłat).

Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu: 509441644
Kontakt: 509441644
: Dam pracę :
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy z branży przemysłowej poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych w branży technicznej

Nr ref.: SDH/TU/2014

Miejsce pracy: Ustroń

Zakres obowiązków:

• profesjonalna obsługa klientów,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• utrzymywanie i budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami,
• tworzenie ofert handlowych.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w dziale handlowym,
• znajomość języka angielskiego,
• znajomość zagadnień technicznych,
• dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność,
• odpowiedzialność i uczciwość,
• dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

Firma oferuje:

• stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,
• wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
• możliwość rozwoju, podnoszenie kwalifikacji zawodowych – kursy, szkolenia.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.bielsko-biala@adecco.com

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Specjalista ds. handlowych Ustroń X.2014

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt: rekrutacja.bielsko-biala@adecco.com
: Różne :
Mobilna myjnia parowa-samochody,elewacje,kostka brukowa,inne

Oferujemy usługi w zakresie mycia samochodu u klienta za pomocą pary.Jest to nowatorskie rozwiązanie polegające na czyszczeniu samochodu wewnątrz jak i na zewnątrz za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem.Metoda ta nie zostawia smug, samochód jest suchy bez zacieków.oferujemy usługi dla flot samochodowych na miejscu u klienta lub u nas.

Oferujemy również pranie tapicerki samochodowej,czyszczenie elewacji budynków prywatnych oraz publicznych,odświeżanie kostki brukowej,usuwanie graffiti,odświeżanie warsztatów samochodowych,odświeżanie altan, grillów, mieszkań oraz wiele innych...

Więcej informacji pod numerem tel. 660 401 607
Kontakt: 660401607

: Dla domu :

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w bazie ogłoszeń www.kasztelania.pl, wypełnij formularz. Zamieszczenie drobnego ogłoszenia w portalu Kasztelania.pl jest bezpłatne.

Zespół redakcyjny portalu Kasztelania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, a także zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

Kategoria:Czas ważności:
Kupię
Sprzedam
Zamienię
Praca
Inne
7 dni
14 dni
21 dni

- wybierz dział

zdjęcie (opcjonalne):

- plik (max. 200 kB, JPG)
(jeśli dołączone zdjęcie będzie zbyt duże, ogłoszenie ukaże się bez zdjęcia)

- treść ogłoszenia