"Na pustynnym umyśle trudno myśl wyhodować" (Józef Bułatowicz)
Gości on-line: 19    
 
  18 listopada 2017 - wschód: 8:00, zachód: 16:55
  Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman
 

12 najnowszych zdjęć w Galerii XX wieku
(opis zdjęcia dostępny po przejściu do właściwej kategorii):

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć, lub nazwę kategorii aby zobaczyć więcej zdjęć ...


W niniejszej galerii staramy się prezentować zdjęcia związane z przeszłością naszego regionu. Zwracamy się z prośbą do instytucji i osób prywatnych o pomoc w jej rozbudowie. Jeżeli posiadacie takie zdjęcia (zarówno w wersji tradycyjnej jak i elektronicznej) i chcecie, aby te zdjęcia znalazły się w tej galerii, to prosimy o kontakt: zbigniew.pluta@kasztelania.pl. Gwarantujemy zwrot wypożyczonych materiałów (negatywy, odbitki) w stanie nienaruszonym.

Uprzejmie prosimy też o pomoc w opisaniu zamieszczonych zdjęć. Osoby mogące pomóc nam w określeniu daty powstania zdjęć oraz w opisaniu sytuacji na nich przedstawionych prosimy o kontakt z naszą redakcją. Prosimy przy tym o powołanie się na zamieszczony pod zdjęciem numer (widoczny po wejściu w konkretny dział).

Wykorzystywanie zamieszczonych tutaj zdjęć we własnych opracowaniach, powielanie lub publikowanie w innych mediach (drukowanych lub elektronicznych), zagnieżdżanie linków do pojedynczych zdjęć na innych stronach internetowych dopuszczalne jest jedynie po uzyskaniu zgody autora zdjęcia, osoby udostępniającej lub (w przypadku braku takich możliwości) redakcji portalu Kasztelania.pl. Zachęcamy natomiast do zamieszczania w mediach informacji o naszej Galerii XX wieku, a na stronach internetowych linku do naszej galerii jako całości (http://www.kasztelania.pl/galeria20.php).