"Cała nasza godność spoczywa w myśli" (Blaise Pascal)
Gości on-line: 22    
 
  21 listopada 2017 - wschód: 8:05, zachód: 16:52
  Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad


wszystkie aktualności

Pływacy na start - X Zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

 
 
 
 
[12.05.2014] 30 kwietnia 2014 na krytym basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbyły się X Zawody pływackie pn. Pływacy na start. W sportowej rywalizacji wzięło udział 67 uczniów z dziesięciu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Gminy Kęty. Celem imprezy było motywowanie dzieci i młodzieży do rywalizacji fair play, propagowanie pozytywnych wzorców kibicowania, a także zachęcenia do zdrowego stylu życia.

Zawody dla dzieci i młodzieży zorganizowali kęccy policjanci przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kętach oraz przedstawicieli szkół, pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu oraz Burmistrza Gminy Kęty.

Nad samą rywalizacją w stylach: klasycznym, grzbietowym, dowolnym, motylkowym oraz w sztafecie jako Sędzia Główny czuwał Jerzy Cwynar, natomiast poczęstunek zapewniły członkinie Spółdzielni Socjalnej „KĘTucky.

Po zakończeniu rywalizacji zwycięzcy z rąk mł. insp. Roberta Chowańca – I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu oraz podinsp. Grzegorza Środy - Komendanta Komisariatu Policji w Kętach otrzymali nagrody, dyplomy oraz medale, natomiast najlepszym drużynom wręczono puchary.


Laureaci Zawodów pn. Pływacy na start 2014:
Dziewczęta szkoły podstawowe:
a/ w stylu grzbietowym:
I miejsce Aleksandra Zacny z SP w Witkowicach
II miejsce Alicja Dobosz z SP w Nowej Wsi
III miejsce Natalia Jaworska z SP w Bulowicach

b/ w stylu klasycznym:
I miejsce Maja Stasiewicz z SP Nr 3 w Kętach
II miejsce Małgorzata Sikora z SP Nr 1 w Kętach
III miejsce Aleksandra Gasidło z SP w Nowej Wsi

c/ w stylu dowolnym:
I miejsce Zuzanna Matlak z SP Nr 1 w Kętach
II miejsce Magdalena Rusinek z SP w Witkowicach
III miejsce Kinga Kubińska z SP Nr 2 w Kętach

Chłopcy szkoły podstawowe:
a/ w stylu grzbietowym:
I miejsce Kacper Chwierut z SP Nr 2 w Kętach
II miejsce Igor Danelczyk z SP w Nowej Wsi
III miejsce Miłosz Jarosz z SP w Witkowicach

b/ w stylu klasycznym:
I miejsce Kacper Własiński z SP Nr 1 w Kętach
II miejsce Maciej Pająk z SP Nr 1 w Kętach
III miejsce Arkadiusz Iskierka z SP Nr 2 w Kętach

c/ w stylu dowolnym:
I miejsce Wojciech Siwek z SP w Bulowicach
II miejsce Filip Mrowiec z SP Nr 1 w Kętach
III miejsce Emilian Jurzak z SP Nr 2 w Kętach

Gimnazja – Dziewczęta:
a/ w stylu grzbietowym:
I miejsce Patrycja Jurzak z Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Magdalena Wołoszyn z Gimnazjum Nr 2 w Kętach

b/ w stylu klasycznym:
I miejsce Ewa Merta z Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach

c/ w stylu dowolnym:
I miejsce Aneta Kowalska z Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Martyna Namysłowska z Gimnazjum Nr 3 w Kętach

Gimnazja – Chłopcy:
a/ w stylu grzbietowym:
I miejsce Maksymilian Smółka Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Mateusz Janik z Gimnazjum Nr 1 w Kętach

b/ w stylu klasycznym:
I miejsce Szymon Bogunia z Gimnazjum Nr 2 w Kętach
II miejsce Maciej Gaudyn Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
III miejsce Adam Lach z Gimnazjum Nr 3 w Kętach

c/ w stylu dowolnym:
I miejsce Rafał Korczyk Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Łukasz Mysłajek z Gimnazjum Nr 2 w Kętach
III miejsce Dominik Wolas z Gimnazjum Nr 2 w Kętach

Szkoły ponadgimnazjalne – Dziewczęta

a/ w stylu klasycznym:
I miejsce Roksana Człowiek z PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Katarzyna Kurek z PZ Nr 9 w Kętach
III miejsce Karolina Balon z PZ Nr 10 w Kętach

b/ w stylu dowolnym:
I miejsce Justyna Kusak z PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Katarzyna Szlendak z PZ nr 10 w Kętach

c/ w stylu motylkowym /open/
I miejsce Justyna Polak z PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Julia Merta z Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
III miejsce Aleksandra Zacny z SP w Witkowicach

Szkoły ponadgimnazjalne – Chłopcy:
a/ w stylu klasycznym:
I miejsce Jakub Woźniczka z PZ Nr 10 w Kętach
II miejsce Jakub Łazarz z PZ Nr 11 w Kętach
III miejsce Szymon Pająk z PZ Nr 9 w Kętach

b/ w stylu dowolnym:
I miejsce Rafał Gladys z PZ Nr 10 w Kętach
II miejsce Adam Szemik z PZ Nr 11 w Kętach
III miejsce Rafał Skrzypaszek z PZ Nr 9 w Kętach

c/ w stylu motylkowym /open/:
I miejsce Filip Szczepanik z PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce Zygmunt Dźwigoń z PZ Nr 10 w Kętach

Sztafeta - Szkoły podstawowe:
I miejsce SP Nr 1 w Kętach
II miejsce SP Nr 2 w Kętach
III miejsce SP w Witkowicach
IV miejsce SP w Nowej Wsi
V miejsce SP w Bielanach

Sztafeta - Gimnazja:
I miejsce – Gimnazjum w PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Kętach

Sztafeta - Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce PZ Nr 10 w Kętach

Klasyfikacja końcowa zawodów - drużyny szkół podstawowych
I miejsce SP Nr 1 w Kętach
II miejsce SP Nr 2 w Kętach
III miejsce SP w Witkowicach
IV miejsce SP w Nowej Wsi
V miejsce SP Nr 3 w Kętach
VI miejsce SP w Bielanach
VII miejsce SP w Bulowicach

Klasyfikacja końcowa zawodów - drużyny szkół gimnazjalnych
I miejsce Gimnazjum w PZ Nr 11w Kętach
II miejsce Gimnazjum Nr 2 w Kętach
III miejsce Gimnazjum Nr 1 w Kętach
IV miejsce Gimnazjum Nr 3 w Kętach

Klasyfikacja końcowa zawodów - drużyny szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce PZ Nr 11 w Kętach
II miejsce PZ Nr 10 w Kętach
III miejsce PZ Nr 9 w Kętach
 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy: