"Zdolność doznawania przyjemności jest dowodem siły" (Arystoteles)
Gości on-line: 18    
 
  25 listopada 2017 - wschód: 8:11, zachód: 16:48
  Imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens


wszystkie aktualności

Zakończenie Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2010/2011

 
 
 
 
[10.04.2011] W miniony piątek na obiekcie LOK Oświęcim VI rundą zakończyli zmagania sympatycy strzelectwa sportowego z broni pneumatycznej w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej. W klasyfikacji indywidualnej najlepszymi wynikami strzeleckimi wykazali się:

juniorki:
  • I miejsce - Martyna Kampa z PZ nr 2 - 151 pkt.
  • II miejsce - Beata Badowska z PZ nr 10 - 148 pkt.
  • III miejsce - Katarzyna Ostrowska z PZ nr 3 - 148 pkt.

juniorzy:
  • I miejsce - Sebastian Łysoń z PZ nr 10 - 162 pkt.
  • II miejsce - Mateusz Wiśniewski z PZ nr 3 - 154 pkt.
  • III miejsce - Damian Uroda z PZ nr 3 - 148 pkt.

Zespołowo VI rundę wygrali:
  • I miejsce - PZ nr 2 Szkół MSiT Oświęcim - 846 pkt.
  • II miejsce - PZ nr 3 STiO Oświęcim - 842 pkt.
  • III miejsce - PZ nr 10 SME Kęty - 809 pkt.

Międzyszkolna Liga Strzelecka szkół ponadgimnazjalnych, która od kilkunastu lat wpisała się w kalendarz szkolnych rozgrywek sportowych i rywalizacji zespołowej w naszym mieście i powiecie oświęcimskim, jest imprezą o charakterze masowym i skupia rocznie swoim zainteresowaniem poprzez udział w licznych zajęciach początkowych, treningach i zawodach kilka tysięcy uczniów .

Po VI rundach klasyfikację końcową na rok szkolny 2010/2011 indywidualnie w kategoriach wiekowych wygrali:

juniorki:
  • I miejsce - Katarzyna Ostrowska z PZ nr 3 - 847 pkt.
  • II miejsce - Martyna Kampa z PZ nr 2 - 829 pkt.
  • III miejsce - Joanna Faber z PZ nr 5 - 818 pkt.

juniorki młodsze:
  • I miejsce - Aleksandra Wędzicha z PZ nr 1 - 720 pkt.
  • II miejsce - Patrycja Leśniak z PZ nr 2 - 643 pkt.
  • III miejsce - Karolina Trethan z PZ nr 2 - 583 pkt.

juniorzy:
  • I miejsce - Sebastian Łysoń z PZ nr 10 - 900 pkt.
  • II miejsce - Szymon Kossak z PZ nr 2 - 860 pkt.
  • III miejsce - Edward Bielenin z PZ nr 2 - 832 pkt.

juniorzy młodsi:
  • I miejsce - Paweł Godyń z PZ nr 2 - 723 pkt.
  • II miejsce - Jakub Płoskonka z PZ nr 10 - 696 pkt.
  • III miejsce - Adam Seremet z ZS Tow. Sal. - 630 pkt.

zespołowo:
  • I miejsce - PZ nr 2 SMSiT Oświęcim - 4938 pkt.
  • II miejsce - PZ nr 3 STiO Oświęcim - 4848 pkt.
  • III miejsce - PZ nr 10 SM-E Kęty - 4699 pkt
i w pozostałej kolejności miejsc: PZ nr 5 SB, PZ nr 1 SO, ZSZ Tow. Sal. i PZ nr 8 SZiO Chełmek.

Najlepszych zawodników oraz szkolne zespoły wyróżniono pamiątkowymi pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Zarząd Powiatowy LOK Oświęcim.

LOK Oświęcim
 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy:
Wpisał: 2at Data wpisu: 12-04-2011
Treść: brawo Kaśka ozety rulezz

Wpisał: były strzelec Data wpisu: 12-04-2011
Treść: to jest piękne. masowość udziału, zabawa, nagrody jak to lok ciągnie. wiecej zawodników niz kibiców piłki nożnej w oswiecimiu. wysilek wielu ludzi , pamiątki i świetna rywalizacja. Tak trzymać!!!!!!!