"Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu" (Plutarch)
Gości on-line: 24    
 
  24 listopada 2017 - wschód: 8:09, zachód: 16:49
  Imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman


wszystkie aktualności

Nagrody dla oświęcimskich łyżwiarzy

 
 
 
 
[29.05.2012] 13 zawodników z Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego "Unia" otrzymało nagrody prezydenta Oświęcimia za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu. -Jesteście marką Oświęcimia. Zdobywacie trofea, zajmujecie wysokie miejsca w zawodach. Jesteśmy z Was dumni – mówił podczas spotkania ze sportowcami Janusz Chwierut pełniący funkcję prezydenta Oświęcimia. - Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pracy trenerów, choreografów oraz prezesa klubu – dodał.

Specjalne podziękowania otrzymali trenerzy Iwona Mydlarz-Chruścińska i Ewa Lofek, trener LA Jan Szlachta, trener pływania Zdzisław Kozaczek, Spas Spasov choreograf oraz prezes UKŁF „Unia”Zofia Homa.

Zawodnicy, którzy otrzymali nagrody:
Piotr Snopek
II miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kraków 2011 i 2012 , III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów 2011 r., III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Cieszyn 2012, II miejsce w Memoriale im. Krystyny Mydlarz

Magdalena Jaskółka
II miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Krakowie 2011 i 2012 r., III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostrawa grudzień 2011, III miejsce na OOM, III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Cieszyn 2012, II miejsce w Memoriale im. Krystyny Mydlarz w Oświęcimiu

Olimpia Kłusek

III miejsce na OOM,
III miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Maciej Litwin
III miejsce na OOM,
III miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Krystyna Klimczak
III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostrawa 15-17.12. 2011 r.,
III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Cieszyn 2012

Magdalena Klatka
I miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostrawa 15-17.12.2011,
I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Kraków 2012,
I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Cieszyn 2012,
Kwalifikacja do Mistrzostw Świata Juniorów Mińsk 2012,
XIII miejsce w Finale Mistrzostw Świata Juniorów Mińsk 2012, II miejsce w zawodach międzynarodowych "Icechallenge" - Graz

Radosław Chruściński
I miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostrawa 15-17.12.2011,
I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Kraków 2012,
I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Cieszyn 2012,
Kwalifikacja do Mistrzostw Świata Juniorów Mińsk 2012,
XIII miejsce w Finale Mistrzostw Świata Juniorów Mińsk 2012, II miejsce w zawodach międzynarodowych "Icechallenge" - Graz

Aleksandra Malinkiewicz
III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, I miejsce w I Eliminacjach do OOM, I miejsce w II Eliminacjach do OOM, II miejsce w kategorii Seniorek w Three Nationals Championships, II miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów, III miejsce w zawodach międzynarodowych Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup, II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, I miejsce w XVIII OOM w Sportach Zimowych Śląsk 2012 , wyróżnienie PKOL – najlepszy zawodnik OOM

Sebastian Lofek
III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, I miejsce w I Eliminacjach do OOM, I miejsce w II Eliminacjach do OOM, II miejsce w kat.Senior w zawodach Three Nationals Championships, II miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w 2012 r., II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, III miejsce w kat. Junior w ISU-Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup, I miejsce w XVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodziezy w sportach Zimowych "Śląsk 2012",
wyróżnienie PKOL – najlepszy zawodnik OOM

Kamil Białas
Tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Kraków marzec 2012,
III miejsce Na Mistrzostwach Polski w kat. Seniorów – Ostrawa grudzień 2011,
I miejsce w Ogółnopolskich zawodach o puchar im. Krystyny Mydlarz – Oświęcim grudzień 2011 r.

Kamil Dymowski
W 2011r. powołany przez PKOL na X Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy -Liberec, zajął miejsce VI
II miejsce na Miedzynarodowych Zawodach Icechallenge Graz-Austria,
III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców,
I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Z Śląsk 2012imowych

Elżbieta Gabryszak

II miejsce w XVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych -Śląsk 2012 w Cieszynie,
II miejsce w konkurencji solistek w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kraków 2012,
II miejsce w konkurencji Novis-solistki w Mistrzostwach Młodzieżowców i Novice Kraków 8-9.04.2011,
II miejsce w konkurencji Junior Młodszy A na Eliminacjach OOM 2527.11.2011 r.

Małgorzata Zając
III miejsce w I eliminacjach do OOM 2012 w kat. juniorki młodsze A,
III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kraków 2012 w kat. solistki

(KK, UM Oświęcim)
 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy: