"Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu" (Plutarch)
Gości on-line: 27    
 
  24 listopada 2017 - wschód: 8:09, zachód: 16:49
  Imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman


wszystkie aktualności

X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek - OCK. 16.01

 
 
 
 
[13.01.2015] 16 stycznia 2015 roku o godzinie 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" rozegrany zostanie w kategorii solistów oraz zespołów w trzech grupach wiekowych. Oceny programu i poziomu wykonawczego solistów i zespołów dokona jury powołane przez organizatora. Ocenie podlegać będzie: dobór repertuaru, poziom wykonania, opracowanie sceniczne, zgodność formy kolędowania z tradycją, pomysłowość i oryginalność uczestników wyrażająca się w przygotowanych przez nich strojach kolędniczych oraz rekwizytach wykorzystanych podczas występu. Jury może przyznać I, II, III miejsce w każdej grupie wiekowej oraz nagrodę główną Grand Prix dla najlepszego wykonawcy.
Kolejność prezentacji konkursowych:
godz. 9:00-12:15 prezentacje konkursowe, cz. 1

szkoły podstawowe

1.Julia Knurowska, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
2.Katarzyna Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
3.Kinga Bodzoń, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
4.Zespół, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
5.„Mała trzódka”, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
6.„Świąteczne dzwoneczki”, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
7.Zuzanna Michura, Oświęcim
8.Nikola Janiczek, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek
9.Joanna Mydlarz, Szkoła Podstawowa nr 1, Osiek
10."Mali Kolędnicy", Szkoła Podstawowa nr 1, Osiek
11.Julia Gabryel, Szkoła Podstawowa, Rajsko
12.Klaudia Darżynkiewicz, Szkoła Podstawowa, Grojec
13.Martyna Kobylańska, Szkoła Podstawowa, Grojec
14.Zuzanna Bratek i „Wesołe nutki”, Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
15.Beata Nowak, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
16.Zuzanna Bogunia, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
17.Zuzanna Michałek, Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
18.Miłosz Michałek, Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
19.Zespół „Iskierki”, Ośrodek Kultury, Brzeszcze
20.Gabriel Parysz, Jawiszowice
21.Amelia Adamczyk, Jawiszowice
22.„Mali Pastuszkowie”, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
23.„Roztańczone nutki”, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
24.Karina Skwarczyńska, Osiedlowe Centrum Kultury Pegaz, Bielsko-Biała
25.Izabela Janowicz, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Kraków
26.Hanna Solarczyk, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Kraków
27.Wiktoria Maj, Profesjonalne Studio Muzyczne „PAWIX MUSIC”, Kraków
28.Szkolna Schola, Szkoła Podstawowa nr 98, Kraków
29.Magdalena Łabaj, Zespół Szkół, Nowa Góra
30.Zespół kolędniczy, Zespół Szkół, Nowa Góra
31.Joanna Migalska, Gminny Ośrodek Kultury, Przyrów
32.Zespół Pieśni i Tańca „Przyrowskie nutki”, Gminny Ośrodek Kultury, Przyrów
33.Schola „Jezusowe Promyki”, Parafia Rzymskokatolicka, Ksawerów
34.Katarzyna Posikata, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1, Sosnowiec
35.Julia Jarząbek, Nowy Targ
36.Martyna Plewa, Szkoła Podstawowa nr 4, Nowy Targ
37.Malwina Łaś, Szkoła Podstawowa nr 4, Nowy Targ
38.Julia Gwiżdż, Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Targ
39.Paulina Bryniarska, Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Targ
40.Wiktoria Żółty, Studio Piosenki „SEPTYMA”, Nowy Targ
41.Agata Radek i Krzysztof Radek, Szkoła Podstawowa, Ksawerów
42.„Ad Libitum”, Parafia Rzymskokatolicka, Kojszówka-Wieprzec
43.Julia Nykiś, Katolicka Szkoła Podstawowa, Łódź
44.Miłosz Januszek, Szkoła Podstawowa, Polichno

godz. 13:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

godz. 13:15-16:30 prezentacje konkursowe, cz. 2

szkoły gimnazjalne

45.Zespół "Teatromania", Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
46.Małgorzata Bul, Ośrodek Kultury, Brzeszcze
47.Kinga Borycka, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
48.Gabriela Stachura, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
49.Karolina Obstarczyk, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
50.Marta Kurek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
51.Anna Malik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
52.Marta Nycz, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
53.Patrycja Majkut, Miejskie Gimnazjum nr 1, Oświęcim
54.Klaudia Kawiorska, Miejskie Gimnazjum nr 1, Oświęcim
55.Sabina Rakowska, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim
56.Karolina Smoleń, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim
57.Julia Babińska, Głębowice
58.Kinga Zabawska, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek
59.Klaudia Pędrys, Gminne Gimnazjum, Rajsko
60.Weronika Tarasek, Gminne Gimnazjum, Rajsko
61.Kinga Podgórniak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
62.Marta Moś, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
63.Justyna Klimek, Zespół Szkół, Graboszyce
64.Magdalena Głąb, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
65.Zespół wokalny "Kameleon", Wiejski Dom Kultury, Gorzyce
66.Magda Panek, Gimnazjum nr 1, Nowy Targ
67.Julia Mokracka, Gimnazjum nr 1, Nowy Targ
68.Monika Kołodziej, Zespół Szkół Samorządowych nr 1, Limanowa
69.Karolina Kobielusz, Gimnazjum, Milówka
70.Zofia Sydor, Kraków

szkoły ponadgimnazjalne

71.Patrycja Broda, Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Konarskiego, Oświęcim
72.Aleksandra Dziędziel, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
73.Sylwia Piątek, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
74.Aleksandra Orłoś, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim
75.Katarzyna Kolasa, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim
76.Karolina Łopuch, Studio Piosenki i Tańca „Fart”, Bielawa
77.Paulina Sierant, Gminny Ośrodek Kultury, Klimontów
78.Karolina Pyza, Gminny Ośrodek Kultury, Klimontów
79.Anna Kaim, Podłopień
80.Paulina Suchcicka, Miejski Ośrodek Kultury, Pabianice

godz. 17:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy: