"Mądrość jest źrenicą życia" (łacińskie)
Gości on-line: 25    
 
  20 września 2017 - wschód: 6:25, zachód: 18:46
  Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy


wszystkie aktualności

X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

 
 
 
 
[19.01.2015] 16 stycznia 2015 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów. Do udziału w konkursie zgłosiło się 78 podmiotów wykonawczych - solistów i zespołów.

Komisja w składzie: Barbara Broda-Malon, Jacek Furtak, Jakub Połącarz po wysłuchaniu prezentacji artystycznych przyznała nagrody i wyróżnienia:

kategoria: szkoły podstawowe - soliści

I nagroda
Julia Jarząbek, Nowy Targ

II nagroda ex aequo
Paulina Bryniarska, Miejski Ośrodek Kultury, Nowy Targ
Julia Nykiś, Katolicka Szkoła Podstawowa, Łódź

III nagroda ex aequo
Karina Skwarczyńska, Osiedlowe Centrum Kultury „Pegaz”, Bielsko-Biała
Hanna Solarczyk, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, Kraków

równorzędne wyróżnienia
Nikola Janiczek, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek
Miłosz Januszek, Szkoła Podstawowa, Polichno
Martyna Kobylańska, Szkoła Podstawowa, Grojec
Magdalena Łabaj, Zespół Szkół, Nowa Góra
Wiktoria Maj, Profesjonalne Studio Muzyczne „Pawix Music”, Kraków

kategoria: szkoły podstawowe - zespoły

I nagroda
Schola „Jezusowe Promyki”, Parafia Rzymskokatolicka, Ksawerów

równorzędne wyróżnienia
„Mała trzódka”, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Zespół kolędniczy, Zespół Szkół, Nowa Góra

kategoria: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne - soliści

I nagroda
Paulina Suchcicka, Miejski Ośrodek Kultury, Pabianice

II nagroda ex aequo
Karolina Obstarczyk, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Marta Kurek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Kinga Podgórniak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty

III nagroda ex aequo
Justyna Klimek, Zespół Szkół, Graboszyce
Patrycja Broda, Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących, Oświęcim
Aleksandra Dziędziel, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

równorzędne wyróżnienia
Anna Malik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Klaudia Pędrys, Gminne Gimnazjum, Rajsko
Julia Mokracka, Gimnazjum nr 1, Nowy Targ
Magdalena Głąb, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zator
Sylwia Piątek, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim

kategoria: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne - zespoły

wyróżnienie
Zespół "Teatromania", Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim

Grand Prix - Nagroda Prezydenta Miasta Oświęcim:
Zofia Sydor, Kraków

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy: