"Nie naprawiaj statku na środku rzeki" (chińskie)
Gości on-line: 27    
 
  19 września 2017 - wschód: 6:24, zachód: 18:49
  Imieniny obchodzą: Konstancja, January


wszystkie aktualności

Wyniki VIII Konkursu Kolęd Polskich i Pastorałek

 
 
 
 
[10.01.2013] 10 stycznia 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się VIII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".

Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów. Do udziału w konkursie zgłosiło się 48 podmiotów wykonawczych - solistów i zespołów z 20 miejscowości.

Komisja w składzie: Jacek Furtak, Jacek Kraszewski, Jakub Połącarz i Marek Ryska, po wysłuchaniu wszystkich prezentacji artystycznych przyznała nagrody i wyróżnienia:

kategoria: szkoły podstawowe - soliści

I nagroda:
Paweł Danek (Ośrodek Kultury w Brzeszczach)

II nagroda ex aeguo:
Wiktoria Oliwia (Szkoła Muzyczna I stopnia im Stanisława Wiechowicza w Krakowie)
Anna Malik (Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu)

III nagroda ex aequo:
Marcin Joneczko (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu)
Weronika Kołecka (Brzeszcze)

wyróżnienia ex aequo:
Justyna Klimek (Zespół Szkół w Graboszycach)
Karolina Obstarczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach)
Kinga Bodzoń (Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu)

kategoria: szkoły podstawowe - zespoły

I nagroda:
Zespół wokalny Gwiazdeczki (Zespół Szkolno-Przedszkolny Gminy Ornontowice)

II nagroda ex aequo:
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Iskierki (Ośrodek Kultury w Brzeszczach)
Julia Siedlaczek i Alicja Wajszczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny Gminy Ornontowice)

III nagroda:
Zespół Wesołe Dzieciaki (Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku)

wyróżnienia ex aequo:
Zespół Gwiazda (Parafia św. Maksymiliana w Oświęcimiu)
Zespół Audiogirls (Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim)
Klaudia Jurkiewicz i Kinga Korbel (Miejskie Gimnazjum nr 4 w Oświęcimiu i Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu)

kategoria: szkoły gimnazjalne

I nagroda:
Eliza Kania (Gimnazjum nr 2 im. St. Staszica w Żywcu)

II nagroda:
Sylwia Piątek (Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku)

III nagroda ex aequo:
Kinga Zabawska (Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku)
Joanna Foltyn (Gimnazjum Gminne nr 1 im. mjr. P. Szewczyka w Rajsku)

wyróżnienie:
Zespół Odkrywcy i Przyjaciele (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu)
 
 
   
Komentarze

 
 
treść komentarza

email/nick
Lista komentarzy:
Wpisał: Sympatyk Data wpisu: 10-01-2013
Treść: Brawo Iskierki z brzeszcz, oraz Pawełek i Weronika